Tiskova Autoklub Praha

Dne 20.3.2019 proběhla v Praze v Autoklubu tiskovka a mezi účastníky byl i Vlčák. Podívejte se na fotogalerii zde

Odhalení v Nové Karolině

Rally speciál Hyundai i20 R5 byl odhalen v ostravském obchodním centru Forum Nová Karolina

 

Neděle 17.3.

Nadšenci motorsportu si mohou ode dneška do nedělního večera prohlédnout první závodní vůz Hyundai i20 R5, který bude prezentovat své kvality v podnicích na Mistrovství ČR v rally. 

Hlavním tahákem je ale poprvé veřejně v ČR vystavený rally speciál Hyundai i20 R5 a jeho pilot a majitel Martin Vlček! Model vychází ze soutěžního modelu i20 WRC, se kterým posádka Thierry Neuville – Nicolas Gilsoul pravidelně obsazuje přední místa ve světovém seriálu rally závodů. V aktuálním ročníku je po odjetí tří závodů na třetím místě, stejně jako značky Hyundai v pořadí konstruktérů. Výkon motoru Hyundai i20 R5 je restriktorem sání omezen, ale i tak poskytuje úžasných 300 koňských sil a 400 Nm točivého momentu. Výrobcem tohoto speciálu je Hyundai Motorsport v německém městě Alzenau. Zatímco vozů řady N se v nošovickém závodě vyrobilo od roku 2017 celkem téměř 15,5 tisíc, rally speciály se stavějí individuálně – kus, vystavený v Ostravě, má pořadové číslo 58 a je prvním, prodaným do České republiky.

Velice náš těší, že závodní speciál Hyundai i20 R5 má nově také českého majitele. Tento model disponuje špičkovou technikou, kterou v ČR v loňském roce prezentoval světový Dani Sordo na Barum Czech Rally nebo Ondřej Bisaha na Pražském Rallysprintu. Je nám proto potěšením, že se nyní můžeme pravidelně těšit také na výsledky Martina Vlčka a jeho týmu KOWAX racing,“ říká Jan Pohorský, zástupce společnosti Hyundai Motor Czech.

První test vozu Hyundai na Trojáku

V pátek se uskutečnil první ostrý test na Trojáku s vozem Hyundai i20 a dle všeho si to Vlčák pořádně užil! Podívejte se, jak! Více také ve fotogalerii! 

 

První podnik TRAIVA Rally cup 2019

Kdo jiný než Martin Vlček a Hanka Baďurová se mohli stát vítězi prvního podniku TRAIVA Rally cup 2019? Shlédněte naši fotogalerii i video ! zde

První novoroční Test: Tatra polygon Kopřivnice

Hned druhý pátek v novém roce Vlčák seděl ve svém novém voze a testoval na testovacích tratích v Tatra polygonu v Kopřivnici. Zhlédněte fotogalerii zde

SPORT STAR: Reportáž na TV Prima

Jak se dařilo na Pražském rallysprintu našemu známému desetibojaři? Co všechno musel Roman Šebrle podstoupit před ostrým závodem? A co na to náš sportovec Vlčák? Vše a více se dozvíte ve sportovním magazínu TV Prima - Sport Star v čase 19:58 zde

Vlčák v rytmu desetiboje

Horké sedadlo vedle Martina Vlčka na tradičním Pražském rallysprintu obsadil bývalý špičkový desetibojař a olympijský vítěz Roman Šebrle! Jak se jim společně bojovalo? Více zde
 

HYUNDAI V NOVÉM KABÁTĚ

Podívejte se na nový kabát našich barev na HYUNDAI R5 pro sezónu 2019! Zadek, jak se sluší a patří, nemyslíte?

Vyhlášení mistrů ve Zlíně

"Vážení sportovní přátelé! Sezóna 2018 je minulostí, slavnostní vyhlášení proběhlo v pátek 2. 11. v prostorách Kongresového centra Zlín a my si odtud odnesli cenné poháry za druhou příčku v jednodenním mistrovství.

Bylo nám ctí dělat Vám radost a vytvářet ve vás pocity, pro které si chodíte k závodním tratím.

Rally je náš společný svět, na kterém rádi zůstáváme závislí. "

Páté místo ze vsetínské rally

Na domácím podniku Rally Vsetín naši sportovci obhajovali post nejrychlejší posádky rally sprintu z loňského roku. I přes to, že Vlčák zajížděl s přehledem třetí místa, defekty pneumatik ho posouvaly vzad, a tak nezbývalo než se smířit s pěkným pátým místem.